Hakkımızda

Firmamız hakkında, Demtaş nakliyat olarak kuruluşumuz İstanbul Ataşehir’ de olup daha sonra İstanbul’un bazı semtlerine şube açarak kendimizi ve hizmetimizi daha da geliştirerek hizmet vermekteyiz. Şubelerimiz ise Mecidiyeköy, Beylikdüzü ve kartal olmak üzere 3 şubemiz birde merkezimiz Ataşehir bulunmaktadır.

 

Hizmetlerimiz ise hem İstanbul’un her semtine hemde şehirler arası olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz garantili ve sigortalıdır, Anlaşma sağladığımız takdirde sizlere ücretsiz exper hizmeti vererek sizlere daha net fiyat ve ne tür taşıma hizmeti verdiğimizi açıklayıcı bir şekilde takdim edip sözleşme yapıldıktan sonra taşıma işlemine başlayıp herhangi bir hasar ziyan meydana gelmeden sizlere iyi hizmeti vermeye profesyonel hizmetlerimiz tarafından yapılmaktadır.

 

Sigortalı Taşıma, tüm hizmetlerimiz herhangi ufak bir hasar da sigorta firması hasarınızı en kısa sürede gidermek için evinizde hasarlı olan eşyanızı alıp eğer yapılacak bir durum var ise yapılıyor eğer yapılmayacak bir durumda ise sizlere yenisini getirip bir kuruş para talep etmeden sizlere eşyanızı teslim eder.  Sizde profesyonel kartal evden eve nakliyat hizmetinden yararlanmak istiyorsanız hemen iletişim bölümünde yer alan numaralarımızı arayarak yada ofisimizi ziyaret ederek taşıma kaydınızı 100 de 25 indirim ile evinizi iş yerinizi yada depolama gibi tüm ihtiyaçlarınızı firmamız tarafından gerçekleştiririz.