Kartal Nakliyat

Kartal nakliyat, kartal' da hizmet vermek bizim için en büyük sevinctir. Çünkü biz işimizi ve müşterilerimizi seviyoruz biz nakliyat konusunda her zamna profesyonel ekipmanlarla çalışmaktayız. Bizim amacımız müşterilerimiz memnun kalsın evden eve nakliyat  her konuda lazım olan bir taşıma işlemidir Eviniz mi taşınacak doğru adrestesiniz çünkü biz sizin için her gün hizmetlerimizi yenileyip sizlere daha kaliteli ve daha kurumsal hizmet sergiliyoruz.

Hizmetlerimiz her zaman en kaliteli ve en titiz bir şekildedir biz taşıma esnasında herhangi bir hasara karşı veya kırılmaya karşı en ufak kırılma cizilme gibi tehlikeli zararlara karşı eşyalarınızı sigortalayıp daha sonra nakliye araçımıza yüklüyoruz. Ve aldığımız gibi siğer tarafa götürüp sizlere kurulum montaj demontaj yapılacak şekilde teslim ediyoruz. 

Kartal nakliyat firması olarak fiyatlarımız da her zaman %25 indirim ile şehir içi ve şehirler arası olarak hizmet sunmaktayız. kartal da hizmet veren firmamız kartal da şubemiz ve istediğiniz yerde dakikalar içerisinde yanınızda oluyoruz. Hizmetlerimize yeni bir hizmet dah aeklenilmiştir, Depolama hizmeti sizde evinizde iş yerinizde fazla olan eşyalar için çözüm arıyorsanız doğru adrestesiniz. Fazla olan ürünlerinizi aylık yada yıllık ücretlerle depolayabillirsiniz.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.